Strona główna » Gazownia Opole Lubelskie

Gazownia Opole Lubelskie

W jaki sposób przygotowanie instalacji do wypełnienia gazem?

Po zrealizowaniu podłączenia gazowego do budynku i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostarczanie paliwa gazowego, trzeba zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Wykonać to można za pomocą właściwego dokumentu, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia druki do pobrania. Prośbę ten wymaga wskazania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu dokument trzeba następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, właściwym dla miejsca realizacji inwestycji.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: podać stan gazomierza, pobrać fakturę za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu Polski, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności