Strona główna » Gazownia Okonek

Gazownia Okonek

Jak zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takiej sytuacji odbiorca musi samodzielnie wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania i opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za brak dotrzymania zapisów zawartej umowy.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem właściwego dokumentu, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Takie dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu i zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności