Strona główna » Gazownia Niemodlin » Butle gazowe Niemodlin

Butle gazowe Niemodlin

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej rodzaju. Koszt klasycznej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli to koszt wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są z kolei różnorodne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie w sprzedaży znaleźć można wiele różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, w jakim celu one stosowane. Wobec tego wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane głównie do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z którego produkowane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności