Strona główna » Gazownia Mogielnica » Dostawcy gazu Mogielnica

Dostawcy gazu Mogielnica

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za zużycie paliwa gazowego. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy grupy: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy paliwa gazowego do domu kwalifikują do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić dostawcę gazu do domu, należy przede wszystkim pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni bezpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku prostych krokach. W zależności od wybranej metody może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym wybranie właściwej oferty, w której nie tylko cena gazu, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności