Strona główna » Gazownia Mogielnica

Gazownia Mogielnica

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy wyłącznie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej to plus minus 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej są wskazywane w zawieranej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów przyłączenia sieci gazowej do nieruchomości trzeba również doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Kontakt PSG Mogielnica

05-640 Mogielnica
ul. Stegny
tel. 48 663 51 42
faks 48 663 53 60

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności