Strona główna » Gazownia Mława » Gazy techniczne Mława

Gazy techniczne Mława

Cennik gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od kilku czynników. Wpływ na koszty zakupu ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką wielkość ma butla, w którym jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel oraz argon. Najtańszy jest z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kg oraz metra sześciennego.

Charakterystyka gazu technicznego — acetylen

Gaz techniczny acetylen posiada nieznacznie wyczuwalny zapach, należy on dodatkowo do gazów łatwopalnych oraz skłonnych do wybuchania po wymieszaniu z powietrzem. Wykorzystywany jest on głównie w palnikach acetylenowo-tlenowych w trakcie przecinania metali i ich spawania. Gaz techniczny acetylen znajduje też szerokie przeznaczenie w branży chemicznej między innymi do produkcji różnorodnych tworzyw sztucznych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności