Strona główna » Gazownia Maszewo » Gazy techniczne Maszewo

Gazy techniczne Maszewo

W jakich butlach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane w specjalnych pojemnikach w postaci butli produkowanych zazwyczaj ze stali albo aluminium. Każda z nich natomiast wyposażona jest w odpowiedni zawór. Ze względu na rodzaj znajdującego się w zbiorniku gazu technicznego mają one także różnorodne kolory, pozwalające na bezproblemową identyfikację ich zawartości.

Jaki jest koszt zakupu gazu technicznego

Ceny gazu technicznego zależne są od paru kwestii. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w jakim jest on oferowany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najtańszy jest z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów oraz m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności