Strona główna » Gazownia Lubelskie

Gazownia Lubelskie

Co zrobić, gdy eBOK gazowni nie działa?

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim zweryfikować, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować również za pomocą kilku innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na stronie tej firmy. Druga opcja to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Zgłoszenie zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego

Domy oraz firmy podłączone do sieci dystrybucyjnej gazowni, nazywani także jako odbiorcy mogą zmienić dostawcę paliwa gazowego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni żadnych kosztów, a sama procedura zmiany dostawcy zajmuje plus minus dwadzieścia jeden dni. Zmiana sprzedawcy paliwa gazowego wymaga złożenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego odpowiedniego druku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) między innymi w oddziale gazowani, który jest później rozpatrywany przez nią. Wzór druku dostępny jest natomiast na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności