Strona główna » Gazownia Łeba » Gazy techniczne Łeba

Gazy techniczne Łeba

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się między innymi wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i składowane w specjalistycznych pojemnikach w postaci butli wytwarzanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich natomiast posiada specjalny zawór. W zależności od rodzaju znajdującego się w butli gazu technicznego mają one również różne kolory, pozwalające na skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od wielu kwestii. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką pojemność ma butla, w jakim jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najtańszy jest natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych publikowany jest najczęściej dla dwóch jednostek miary kg oraz m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności