Strona główna » Gazownia Łabiszyn » Dostawcy gazu Łabiszyn

Dostawcy gazu Łabiszyn

Od czego uzależniona jest wysokość faktur za gaz?

Wysokość rachunków za gaz w danym czasie rozliczeniowym zależy od wielu różnych czynników, z czego jedynie jednym z nich jest koszt 1 kWh paliwa gazowego zależna od taryfy, do jakiej przypisany jest odbiorca. Oprócz tego do ostatecznych kosztów widocznych na rachunku doliczane są także takie opłaty jak między innymi: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i dostarczanie rachunków oraz przygotowywanie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż paliwa gazowego, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora paliwa gazowego, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. W związku z tym tak ważne jest to, aby przy zmianie dostawcy gazu zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa gazowego, ale także wysokość innych kosztów.

Czemu warto zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Firmy, które stosują gaz do ogrzewania pomieszczeń lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego zakupem. Zmiana dostawcy gazu na lepszego zapewnia im z kolei możliwość uzyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo zmieniając sprzedawcę gazu ziemnego do firm, mogą one również ustalać nowe, korzystniejsze warunki umowy lub skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez nowego sprzedawcę. Opcja ta ma wobec tego same plusy. Natomiast w sytuacji wyboru dostawcy gazu z gwarancją ceny umożliwia to dokładnie zaplanowanie budżetu firmy na okres trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności