Strona główna » Gazownia Kudowa-Zdrój

Gazownia Kudowa-Zdrój

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa należy do spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce. Jej działalność polega wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a też sieci innych sprzedawców paliwa gazowego. PSG zajmuje się też konserwacją i remontami sieci gazowej i jej elementów, wykonywaniem pomiarów jakości gazu i jego ilości zużycia.

W jaki sposób niepoprawną pracę gazomierza?

Jeśli licznik gazu pracuje nieprawidłowo, każdy odbiorca gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Formularz sprawdzenie prawidłowości wskazań gazomierza można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast pokryć cenę przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności