Strona główna » Gazownia Krynki » Dostawcy gazu Krynki

Dostawcy gazu Krynki

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za pobór gazu ziemnego. W przypadku domu określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy paliwa gazowego do domu przypisują do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu do domu, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu na nową, lepszą firmę polega natomiast na paru prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może być ona przeprowadzona osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu sprzedawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne warunki będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności