Strona główna » Gazownia Krosno Odrzańskie

Gazownia Krosno Odrzańskie

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej gazomierza jest kupowana i zamontowywana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Podłączenie budynku do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać również gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem podłączenia domu do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można załatwić również online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności