Strona główna » Gazownia Krajenka » Gazy techniczne Krajenka

Gazy techniczne Krajenka

W jakich butlach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do których zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane we właściwych zbiornikach w postaci butli produkowanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich z kolei wyposażona jest w odpowiedni zawór. Ze względu na rodzaj znajdującego się w butli gazu technicznego mają one także różnorodne kolory, umożliwiające prostą identyfikację ich zawartości.

Jaki jest koszt zakupu gazu technicznego

Ceny gazu technicznego zależne są od paru czynników. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką wielkość ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najtańszy jest z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kg oraz metrów sześciennych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności