Strona główna » Gazownia Kożuchów

Gazownia Kożuchów

Jak można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie 17 głównych placówek w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne sprawy związane ze sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego. Zlokalizowane są one w największych miastach Polski, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma także terenowe oddziały obsługi klientów. Za sprawą tego, formalności można załatwić w gazowni nie tylko online, ale dodatkowo osobiście wybierając się do jednego z jej oddziałów.

Jak zgłosić niepoprawną pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy licznik gazu pracuje niepoprawnie, wszyscy odbiorcy gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Wniosek skontrolowanie prawidłowości wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a również osobiście w jednym z biur obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności