Strona główna » Gazownia Kowal » Gazy techniczne Kowal

Gazy techniczne Kowal

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i składowane we właściwych zbiornikach w postaci butli produkowanych najczęściej ze stali albo aluminium. Każda z nich z kolei posiada odpowiedni zawór. W zależności od rodzaju znajdującego się w zbiorniku gazu technicznego mają one również różnorodne kolory, pozwalające na skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaki jest koszt zakupu gazu technicznego

Ceny gazu technicznego uzależnione są od wielu kwestii. Wpływ na wysokości cen ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najmniej kosztuje natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest zazwyczaj dla dwóch jednostek kilogramów i metrów sześciennych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności