Strona główna » Gazownia Kościerzyna

Gazownia Kościerzyna

Jak skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych opcji. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: wskazać stan licznika, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego regionu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko oraz bez problemów. Oprócz tego wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można również załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można obliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Żeby obliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba podać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do domu oraz sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności