Strona główna » Gazownia Kościan

Gazownia Kościan

Jak skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób obliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego?

Żeby obliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest doprowadzony do domu i sumę mocy sprzętów gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności