Strona główna » Gazownia Konin

Gazownia Konin

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem właściwego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i starego sprzedawcy oraz umowie z nim zawartej. Tego typu wnioski do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest w pełni nieodpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy paliwa gazowego do budynku?

Podczas przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostawy paliwa gazowego. Wykonać to trzeba za pomocą odpowiedniego wniosku, który trzeba złożyć do gazowni online, a także osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku faktur. Sporządzone faktury nie będą jedynie posiadały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo należy pamiętać, że wstrzymanie dostaw paliwa gazowego na wniosek klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Konin

Kontakt PSG Konin

62-510 Konin
ul. Zakładowa 13a
tel. 63 246 64 10
faks 63 246 64 11

rejon-konin

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności