Strona główna » Gazownia Koniecpol » Gaz płynny Koniecpol

Gaz płynny Koniecpol

Plusy i minusu dzierżawienia zbiornika na gaz płynny

Dzierżawienie zbiornika na gaz płynny to dość popularne rozwiązanie wśród właścicieli nieruchomości ogrzewających je gazem. Cechuje się ono przede wszystkim minimalnymi kosztami początkowymi, na poziomie około 1000 złotych i gwarantuje wygodę związaną z brakiem konieczności przeprowadzania samodzielnie napraw czy przeglądów. Wydzierżawiając zbiornik, należy się natomiast liczyć z tym, że tankowania gazu będą w tej sytuacji wykonywane wyłącznie przez dostawcę, z którym zostanie podpisana umowa, wobec tego jego cenniki są zazwyczaj wyższe niż średnia rynkowa. Poza tym za dzierżawienie zbiornika na gaz płynny trzeba także uiszczać co miesiąc opłaty wynoszące kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Gaz płynny LPG to opcja, która pozwala na korzystanie z gazu w przypadku gdy nie ma możliwości podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z metody tej mogą korzystać nie tylko właściciele domów, ale także deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności