Strona główna » Gazownia Kolbuszowa

Gazownia Kolbuszowa

Gdzie można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie siedemnaście głównych oddziałów w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne formalności związane ze sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego. Zlokalizowane są one w głównych miastach Polski, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma także terenowe biura obsługi klientów. Za sprawą tego, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale też osobiście odwiedzając jeden z jej oddziałów.

W jaki sposób niepoprawną pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy gazomierz pracuje niewłaściwie, wszyscy odbiorcy gazu ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Druk skontrolowanie poprawności wskazań układu pomiarowego można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z biur obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności