Strona główna » Gazownia Kock » Gaz LPG Kock

Gaz LPG Kock

Czym jest serwis LPG?

Użytkownicy paliwa gazowego LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do gospodarstw domowych czy firm, a również aut. W obu przypadkach musi być on wykonywany co 12 miesięcy. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się natomiast również filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w sytuacji budynków, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła zasilanych węglem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także przebudowywanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności