Strona główna » Gazownia Kock » Gazy techniczne Kock

Gazy techniczne Kock

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane we właściwych pojemnikach w postaci butli wykonywanych zazwyczaj ze stali czy też aluminium. Każda z nich z kolei wyposażona jest w specjalny zawór. W zależności od rodzaju znajdującego się w butli gazu technicznego mają one dodatkowo różne barwy, zapewniające prostą identyfikację ich zawartości.

Cennik gazu technicznego

Ceny gazu technicznego uzależnione są od paru czynników. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką wielkość ma butla, w jakim jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest najczęściej dla dwóch jednostek kg oraz m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności