Strona główna » Gazownia Kobyłka

Gazownia Kobyłka

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do gazowni przydzielone są oddzielnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Oprócz tego wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności