Strona główna » Gazownia Kętrzyn

Gazownia Kętrzyn

Jak można skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych opcji. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Poza tym wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy wyłącznie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Kontakt PSG Kętrzyn

11-400 Kętrzyn
ul. Plac Słowiański 1
tel. 89 538 34 70
faks 89 538 34 71

polska spółka gazownictwa kętrzyn

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności