Strona główna » Gazownia Kępno

Gazownia Kępno

Jak można sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy oraz umowie z nim podpisanej. Takie wnioski do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego i zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

Kontakt PSG Kępno

63-600 Kępno
ul. Graniczna 6
tel. 62 791 22 60
faks 62 791 22 61

rejon kepno

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności