Strona główna » Gazownia Kąty Wrocławskie » Gaz płynny Kąty Wrocławskie

Gaz płynny Kąty Wrocławskie

Zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu naziemnego wiąże się jest z kosztami mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Chcąc zmniejszyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast głównie możliwość nieograniczonego wyboru dostawcy gazu, a w związku z tym wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszelkie sprawy takie jak na przykład naprawy awarii czy badania techniczne trzeba będzie wykonywać osobiście.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w sytuacji gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na posesji zbiorników. Z metody tej mogą korzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności