Strona główna » Gazownia Kąty Wrocławskie

Gazownia Kąty Wrocławskie

Jak można podpisać umowę kompleksową na sprzedaż i dostarczanie paliwa gazowego?

Chcąc zawrzeć z gazownią umowę kompleksową na sprzedaż i dostarczanie gazu przez jedną firmę, można to wykonać na kilka sposobów. Jedna z metod polega na wykorzystaniu do tego eBOK gazowni, w którym po zalogowaniu się można w łatwy i szybki sposób zawrzeć umowę online. Druga metoda to natomiast odwiedzenie stacjonarnego placówki obsługi klienta gazowni, w którym wszelkimi sprawami zajmie się pracownik.

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie domu do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać za pomocą właściwego dokumentu. Takie wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w punktach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności