Strona główna » Gazownia Kąty Wrocławskie » Butle gazowe Kąty Wrocławskie

Butle gazowe Kąty Wrocławskie

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do domu zależny jest głównie od jej wagi. Koszt klasycznej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie w sprzedaży znaleźć można parę różnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, w jakim celu one używane. Wobec tego wyróżnić można między innymi: butle gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, niekiedy wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, używane przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wytwarzane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności