Strona główna » Gazownia Kalisz » Butle gazowe Kalisz

Butle gazowe Kalisz

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można kilka różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, w jakim celu one używane. Wobec tego wyróżnia się między innymi: zbiorniki gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z którego wytwarzane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o właściwiej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej wagi. Cena standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności