Strona główna » Gazownia Jedlicze » Gaz LPG Jedlicze

Gaz LPG Jedlicze

Ile trzeba zapłacić za montaż LPG w aucie?

Zamontowanie instalacji LPG w samochodzie umożliwia zmniejszyć wydatki za paliwo nawet kilkaset złotych na miesiąc. Aby skorzystać z takiej możliwości, należy jednak najpierw zamontować specjalną instalację LPG. Koszt zamontowania instalacji LPG w aucie uzależnione jest od kilku czynników. Zaliczyć do nich można na przykład: typ silnika w pojeździe, rodzaj generacji instalacji LPG do samochodów, których jest 6, a ich koszt oscyluje w granicach od 1500 złotych do 10 000 złotych, producent instalacji gazowej LPG. Montaż instalacji LPG w samochodzie oprócz ceny samego zamontowania wiążę się również z innymi wydatkami takimi jak serwis oraz dodatkowa opłata w trakcie badania technicznego auta.

Jaki jest cennik gazu LPG?

Aktualne podwyżki cen gazu spowodowane niestabilną sytuacją gospodarczą na świecie nie ominęły także gazu LPG. Cena paliwa gazowego LPG w 2022 roku wzrosła z mniej więcej 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Według różnorodnych ekspertów to jednak nie koniec wzrostów cen dla osób ogrzewających swoje budynki z wykorzystaniem gazu LPG. Ceny paliwa gazowego LPG nie są regulowane przez Urząd Regulacji Energetyki. W związku z tym na to, wpływ na to, jak one się kształtują, ma jedynie sytuacja gospodarcza na rynkach. Metodą na mniejsze koszty przy zakupie gazu LPG jest na przykład kupowanie go poza sezonem grzewczym, kiedy jego cenniki są niższe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności