Strona główna » Gazownia Jedlicze

Gazownia Jedlicze

Czy można wybrać taryfę gazu?

W przypadku sprzedaży i dostarczania gazu ziemnego odbiorca nie może osobiście zmienić grupy taryfowej, na bazie której rozliczane będzie jego pobór. Jest onwobec tego przypisywany do danej grupy taryfowej na bazie rodzaju pobieranego paliwa gazowego, ilości pobieranego gazu w ciągu roku oraz tego, jak często będą wykonywane odczyty licznika. Jednocześnie odbiorca nie ma dodatkowo wpływu na rodzaj dostarczanego do jego domu gazu ziemnego, zależy on bowiem od gazowni. Informacje na ten temat można natomiast znaleźć, odwiedzając potral gazowni online.

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa należy do spółek Grupy Kapitałowej PGNiG i jednocześnie dystrybutorem w naszym kraju. Jej funkcjonowanie opiera się w związku z tym na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a także sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się też konserwacją i remontowaniem sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości gazu i jego ilości poboru.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności