Strona główna » Gazownia Jedlicze » Dostawcy gazu Jedlicze

Dostawcy gazu Jedlicze

Dlaczego ceny gazu są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują dostawcy gazu ziemnego, zależne są od wielu różnych czynników. Jednym z nich jest przede wszystkim cena gazu ziemnego po jakiej został on kupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup paliwa gazowego tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość rabatów dla hurtowych zakupów. Dodatkowo na koszt paliwa gazowego poszczególnych sprzedawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,marketing. Poza tym warto także wspomnieć, że najniższe ceny paliwa gazowego zapewniają zazwyczaj alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Czemu warto zmienić dostawcę gazu ziemnego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które używają gaz do ogrzewania lokali lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego zakupem. Zmiana dostawcy gazu na lepszego zapewnia im natomiast możliwość wygenerowania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Poza tym zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one także ustalać nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych usług realizowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same zalety. Z kolei w przypadku wyboru dostawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie koszty przedsiębiorstwa na czas obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności