Strona główna » Gazownia Jasień

Gazownia Jasień

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem nadal występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować również na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na portalu tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to z kolei wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy oraz umowie z nim podpisanej. Takie wnioski do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego i zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności