Strona główna » Gazownia Jarocin

Gazownia Jarocin

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych opcji. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w bezproblemowy sposób: podać stan gazomierza, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie i bezproblemowo. Oprócz tego wszelkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do budynku można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale też stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności