Strona główna » Gazownia Imielin

Gazownia Imielin

Gdzie można znaleźć oddziały Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie 17 głównych punktów w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne sprawy związane ze sprzedażą i dystrybucją gazu ziemnego. Zlokalizowane są one w głównych miastach Polski, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma również terenowe placówki obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko przez internet, ale też osobiście odwiedzając jeden z jej punktów.

W jaki sposób niepoprawną pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy licznik pracuje nieprawidłowo, wszyscy odbiorcy paliwa gazowego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Wniosek sprawdzenie poprawności wskazań licznika można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a także osobiście w jednym z biur obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika gazu jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast pokryć koszty przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności