Strona główna » Gazownia Hel » Gazy techniczne Hel

Gazy techniczne Hel

Co znaczny kolor zbiornika w przypadku gazów technicznych?

wszystkie zbiorniki z gazem technicznym oznaczane są na przykład za pomocą odpowiednich barw, które gwarantują prostą weryfikację ich zawartości, a tym samym metody postępowania z nią. Wobec tego z tym:odcień niebieski butli z białą obwódką na dole dedykowany jest dla tlenu, kolor szary zbiornika z czerwoną górną częścią, dedykowany jest dla wodoru, metanu i propanu, odcień zbiornika szary na dole i czarny u góry przeznaczony jest dla azotu, odcień butli szary na dole i żółty na górze przeznaczony jest dla amoniaku, chloru i chlorowodoru całkowicie szary kolor zbiornika wskazuje dwutlenek węgla, całkowicie kasztanowy odcień zbiornikawskazuje acetylen, szary na dole i brązowy na górze odcień butli przeznaczony jest dla helu, odcień szary na dole i brązowy na górze dedykowany jest dla argonu.

Jaka jest cena gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego uzależnione są od paru elementów. Wpływ na wysokości cen ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką pojemność ma butla, w którym jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najniższe ceny natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek miary kilograma oraz metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności