Strona główna » Gazownia Grodków

Gazownia Grodków

Jak można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie siedemnaście głównych filii w naszym kraju, w których można załatwić różne formalności związane ze sprzedażą oraz dystrybucją paliwa gazowego. Zlokalizowane są one w głównych miastach naszego kraju, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia posiada również terenowe punkty obsługi klientów. Dzięki temu, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej punktów.

Jak można skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w łatwy sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są oddzielnie dla każdego regionu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bez problemów. Poza tym wszystkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można również załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności