Strona główna » Gazownia Gołdap

Gazownia Gołdap

Jak można obliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Żeby obliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba podać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do domu oraz sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Wymówienie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Przy zmianie sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie formularze do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności