Strona główna » Gazownia Frombork » Dostawcy gazu Frombork

Dostawcy gazu Frombork

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za zużycie gazu. W przypadku domu nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na bazie ich poboru gazu w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu do domu, należy głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na nową, lepszą firmę polega natomiast na paru łatwych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona wykonana osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy gazu zajmuje wobec tego znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt paliwa gazowego, ale i inne elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności