Strona główna » Gazownia Drezdenko

Gazownia Drezdenko

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce. Jej funkcjonowanie opiera się wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do odbiorców, a też sieci innych sprzedawców gazu ziemnego. PSG zajmuje się także konserwowaniem i remontowaniem sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości paliwa gazowego i jego ilości zużycia.

Złożenie reklamacji w gazowni

W przypadku, gdy usługi świadczone przez gazownie nie spełniają danych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na parę różnorodnych sposobów. Pierwszy z nich to zastosowanie formularza kontaktowego. Kolejny to zgłoszenie reklamacji telefoniczne, numery gazowni są przydzielone do ich siedzib w określonym regionie kraju. Reklamacje można też złożyć z wykorzystaniem biura obsługi klienta gazowni lub wysyłając ją na jej adres. W każdym przypadku można liczyć na jej rozpatrzenie w ciągu czternastu dni od daty otrzymania przez gazownie reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności