Strona główna » Gazownia Dobrzyca » Gazy techniczne Dobrzyca

Gazy techniczne Dobrzyca

Co znaczny barwa butli w przypadku gazów technicznych?

Wszelkie zbiorniki z gazem technicznym oznakowane są między innymi za pomocą właściwych barw, które umożliwiają szybką weryfikację ich zawartości, a tym samym metody postępowania z nią. Wobec tego z tym:kolor niebieski butli z białą obwódką w dolnej części przeznaczony jest dla tlenu, odcień szary butli z czerwoną górną częścią, przeznaczony jest dla wodoru, metanu i propanu, kolor butli szary na dole i czarny u góry przeznaczony jest dla azotu, kolor zbiornika szary na dole oraz żółty na górze przeznaczony jest dla amoniaku, chloru i chlorowodoru całkowicie szary odcień zbiornika wskazuje dwutlenek węgla, całkowicie kasztanowy odcień zbiornikaoznacza acetylen, szary na dole i brązowy na górze kolor butli przeznaczony jest dla helu, odcień szary na dole oraz brązowy na górze dedykowany jest dla argonu.

Cennik gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od kilku kwestii. Wpływ na wysokości cen ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego oraz to jaką wielkość ma butla, w jakim jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest zazwyczaj dla dwóch jednostek kilogramów i m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności