Strona główna » Gazownia Dobrzany

Gazownia Dobrzany

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem przyłączenia budynku do sieci gazowej to około dwa tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za podłączenie nieruchomości do sieci gazowej są wskazywane w podpisywanej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów podłączenia sieci gazowej do budynku trzeba dodatkowo doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności