Strona główna » Gazownia Czempiń » Dostawcy gazu Czempiń

Dostawcy gazu Czempiń

Od czego uzależniona jest wysokość faktur za gaz?

Wysokość rachunków za gaz w danym czasie rozliczeniowym uzależniona jest od wielu różnorodnych elementów, z czego jedynie jednym z nich jest cena 1 kWh paliwa gazowego zależna od taryfy, do jakiej przypisany jest odbiorca. Dodatkowo do sumarycznych kosztów widocznych na rachunku wliczane są także takie koszty jak między innymi: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i dostarczanie faktur oraz przygotowywanie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora paliwa gazowego, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. Dlatego też tak ważne jest to, aby przy zmianie dostawcy paliwa gazowego zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa gazowego, ale także wysokość dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które stosują gaz do ogrzewania lokali lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego dostarczaniem. Zmienienie sprzedawcy paliwa gazowego na lepszego zapewnia im z kolei możliwość wygenerowania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo zmieniając dostawcę gazu ziemnego do firm, mogą one również wynegocjować nowe, korzystniejsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z innych usług oferowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma wobec tego same zalety. Natomiast w przypadku wyboru sprzedawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie koszty przedsiębiorstwa na okres obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności