Strona główna » Gazownia Czarna Białostocka

Gazownia Czarna Białostocka

Jak można znaleźć placówki Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie siedemnaście głównych filii w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne sprawy związane ze sprzedażą i dystrybucją gazu ziemnego. Znajdują się one w głównych miastach Polski, w każdym z województw. Poza tym gazownia ma dodatkowo terenowe biura obsługi klientów. Za sprawą tego, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale dodatkowo osobiście odwiedzając jeden z jej oddziałów.

W jaki sposób nieprawidłową pracę gazomierza?

Jeśli licznik gazu pracuje niewłaściwie, wszyscy odbiorcy gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Formularz sprawdzenie poprawności wskazań układu pomiarowego można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a też samodzielnie w jednym z placówek obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności