Strona główna » Gazownia Brodnica

Gazownia Brodnica

W jaki sposób nieprawidłową pracę gazomierza?

W sytuacji, kiedy gazomierz pracuje niewłaściwie, każdy odbiorca gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Wniosek sprawdzenie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a także samodzielnie w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast pokryć koszty zrealizowanego badania.

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy wyłącznie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale też stopnia gazyfikacji regionu i najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności