Strona główna » Gazownia Błażowa

Gazownia Błażowa

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy wyłącznie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem podłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszelkie koszty za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej są wskazywane w zawieranej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku należy również doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności