Strona główna » Gazownia Bieruń

Gazownia Bieruń

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć online za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a też osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

Podczas wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana i zamontowywana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od ceny wykonania podłączenia przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności