Strona główna » Gazownia Biała

Gazownia Biała

W jaki sposób wskazać odczyt licznika gazu?

Aby rozliczyć się z dostawy paliwa gazowego, trzeba regularnie przekazywać aktualne wskazania licznika gazu. Wykonać to można z kolei z wykorzystaniem dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można dodatkowo sprawdzić między innymi faktury za gaz oraz historię zużycia gazu ziemnego. Kolejna metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje natomiast wystawieniem rozliczenia na podstawie danych szacunkowych.

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć online za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a też osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności