Strona główna » Gazownia Bartoszyce » Gaz płynny Bartoszyce

Gaz płynny Bartoszyce

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania budynków, zasilania silników spalinowych i urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG uzależnione jest od sytuacji gospodarczej. Wszystko za sprawą tego, że cena płynnego paliwa gazowego nie jest kontrolowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za 1 litr może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu roku. W wielu przypadkach jest ona jednocześnie wskazywana dla m3 gazu zamiast litra, w związku z tym należy zwrócić uwagę na tę jednostkę podczas porównywania jego cen zakupu.

Jak często należy przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, również modele wewnętrzne muszą koniecznie przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony co 2 lata. Natomiast przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją wykonaną raz na 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być przeprowadzane przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności